- Бренд:
- Код товару:K-13421
- Доступно:Немає в наявностi
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3976 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15,6". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.ОСОБЛИВОСТІ:− зовнішній USB роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 3;
− потайна кишеня;
− матеріал — поліуретан;
− відділення для ноутбука 15,6".
| Характеристики | |
| Бренд | Tigernu |
| Вага | 1.22 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Модель | T-B3976 |
| Об`єм | 22 л |
| Розміри | 44×34×19.5 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |















































































































