- Бренд:
- Код товару:K-21995
- Доступно:В наявності
1 822 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3655 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У рюкзаку є відсік для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця що робить приємним використанням рюкзака кожен день, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.Рюкзак виконаний з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.Всі елементи рюкзака Tigernu несучі навантаження додатково посилені, що дозволяє витримувати величезний вага навіть при активному використанні. У цьому рюкзаку є вбудований кодовий замок.Спинка рюкзака Tigernu виконана із спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.При виробництві рюкзаків Tigernu використовується тільки якісна фурнітура. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu щоб захистити власну марку від підробок.ОСОБЛИВОСТІ:− має відділ зі спеціальною підкладкою з захистом від зчитування персональних даних кредитних карт і документів;
− вбудований кодовий замок;
− зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 5;
− потайну кишеню;
− кріплення на ручку валізи;
− матеріал — зносостійкий нейлон.
| Характеристики | |
| Бренд | Tigernu |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Gray |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Модель | T-B3655 |
| Об`єм | 18 л |
| Розміри | 45×30×15 см |
| Тип конструкції | Дволямковий |







































































































































