- Бренд:
- Код товару:K-14336
- Доступно:Немає в наявностi
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3593A призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність місця для ноутбука розміром до 15,6".Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — поліестер, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:− наявний USB-порт;
− матеріал — поліестер;
− кишеня антикрадій;
− місце для ноутбука 15,6".
| Характеристики | |
| Бренд | Tigernu |
| Вага | 1.05 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Gray |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Модель | T-B3593A |
| Об`єм | 17 л |
| Розміри | 46×31×13 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |
































































































































