- Бренд:
- Код товару:K-21828
- Доступно:В наявності
3 059 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3325 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. У рюкзаку є відсік для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів. Прогумована блискавка рюкзака запобіжить потраплянню вологи або води під час дощу.Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання. У цьому рюкзаку є наявність кодового замка, прикріпленого до троса, що дає можливість пристебнути рюкзак, наприклад, до дорожньої сумки, у такий спосіб уберегти його від крадіжки.Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:− вбудований тросовий кодовий замок;
− у комплекті дощовик;
− кількість відділень: 4;
− потайна кишеня;
− кріплення на ручку валізи;
− матеріал — зносостійкий нейлон.
| Характеристики | |
| Бренд | Tigernu |
| Вага | 1.06 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Gray |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Модель | T-B3325 |
| Об`єм | 24 л |
| Розміри | 45×28×16 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |








































































































































































