- Бренд:
- Код товару:K-15081
- Доступно:Немає в наявностi
Фірмовий міський рюкзак Tigernu T-B3259 з наявністю зовнішнього USB-порту для зарядки телефону або інших пристроїв.Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B3259 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. В основному відділенні використовується оригінальна подвійна! блискавка, яка забезпечує розподіл критичного навантаження під час експлуатації рюкзака та захищає від потрапляння вологи в сиру погоду або під час дощу. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 15.6". Безліч кишень дає змогу розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також є кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.Рюкзак виготовлено з якісної фірмової тканини — щільний зносостійкий нейлон, який має водовідштовхувальні властивості, стійкість до порізів і розривів.Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дає змогу витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціального спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.Під час виробництва рюкзаків Tigernu використовують тільки якісну фурнітуру. На підкладці та інших елементах нанесені знаки TGN-Tigernu, щоб захистити власну марку від підробок.
ОСОБЛИВОСТІ:− подвійна блискавка з підвищеною міцністю та захистом від потрапляння вологи;
− зовнішній USB-роз'єм для зарядки пристроїв;
− кількість відділень: 5;
− потайна кишеня;
− матеріал — оксфорд.
| Характеристики | |
| Бренд | Tigernu |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Оксфорд |
| Модель | T-B3259 |
| Об`єм | 20 л |
| Розміри | 47×30×16 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |

















































































































































