- Бренд:
- Код товару:K-15079
- Доступно:В наявності
888 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Tigernu T-B3249 — це сучасний, компактний рюкзак з максимальною кількістю робочого простору. Він відмінно підійде тим, кому подобається мінімалістичний дизайн та практичність.Рюкзак виготовлений з водостійкого матеріалу — оксфорд, який також стійкий до порізів та розривів.Рюкзак складається з основного відділення, передньої кишені на блискавці та двох бічних кишень. У комплекті з рюкзаком йде гаманець з аналогічного матеріалу. Збоку рюкзака є зовнішній USB-порт. Усередині рюкзака до нього підведений шнур, який можна підключити до Power Bank і потім заряджати телефон на ходу у будь-який зручний час.За рахунок свого універсального дизайну як зовні, так і всередині модель T-B3249 підійде як дорослому, так і школяру та студенту.
ОСОБЛИВОСТІ:− зовнішній USB-вихід;
− об'єм: 15 л;
− кількість відділень: 4;
− матеріал: оксфорд;
− відділення під ноутбук: вбудоване;
− сумісний з ноутбуком: 15,6".
| Характеристики | |
| Бренд | Tigernu |
| Вага | Вага: 0.75 кг |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Оксфорд |
| Модель | T-B3249 |
| Об`єм | 15 л |
| Розміри | 43×29×14 мм |
| Тип конструкції | Дволямковий |



























































































































































