Бренд:
Код товару:
E-25811-56
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Гриль 25811-56 — ваш ідеальний помічник для здорового та швидкого харчування! Компактний гриль на 3 порції підходить для студентів, сімейних пар і невеликих компаній. З ним приготування соковитих стейків, хрустких паніні й смачних овочів-гриль стане неймовірно простим.
| Характеристики | |
| Вага | 2.303 кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27.5 х 33.6 х 7.8 |
| К-ть температурних режимів | 1 |
| Колір | Чорний/мідний |
| Комплектація | Інструкція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | електричний ТЕН |
| Потужність | 1630 Вт |
| Режимі приготування | м'ясо |
| Термостат | 214 °C |
| Тип | Електрогриль |
| Управління | Механічне |
| Функції | Зберігання у вертикальному положенні |





































































































