- Бренд:
- Код товару:D-Tapo L930-10
- Доступно:В наявності
Розумна багатобарвна світлодіодна Wi-Fi стрічка
Адресна — встановлюйте свій колір для кожного із 50 відрізків стрічки.
Білі світлодіоди — дозволять використовувати стрічку для звичайного освітлення.
Світлові ефекти — створять веселу атмосферу у будинку.
Світломузика — стрічка буде реагувати на звуки та блиматиме в такт музиці.
Підтримка Apple HomeKit — керуйте стрічкою через Siri.
Голосове управління — працює з голосовими помічниками, такими як асистент Google.
Поліуретанова оболонка — продовжить термін служби стрічки, захистить її від вологи і додасть їй додаткового лиску.
Працює без центру управління — достатньо підключити стрічку до мережі Wi-Fi.
Просте налаштування — приклейте стрічку, підключіть її до Wi-Fi мережі та виконайте налаштування через додаток.
| Характеристики | |
| RGB (вибір кольору) | є |
| Індекс кольору | немає даних |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Віддалений доступ | є |
| Використовувані технології | немає |
| Голосове управління | є |
| Датчик руху | немає |
| Димування | немає |
| Довжина | 10 м |
| живлення | мережа |
| Кількість світлодіодів | 60 шт/м |
| Колір | білий |
| Колірна температура (діапазон) | 2500-6500 K |
| Кольорова температура | RGB |
| Кратність різання | немає даних |
| Кут свічення | немає даних |
| Музичний ритм | є |
| Напруга живлення | 12 В |
| Призначення | для приміщень (інтер`єрна) |
| Робоча температура | от -15 до 40°C |
| Світловий потік | немає даних |
| Споживана потужність | 13 Вт/м |
| Сумісність з Amazon Alexa | є |
| Сумісність з Google Assistant | є |
| Сумісність з Google Home | немає |
| Сумісність з Samsung Smart Things | немає |
| Сумісність з Siri Shortcuts | є |
| Сумісна версія ОС | немає |
| Таймер | є |
| Тип | розумна світлодіодна стрічка |
| Тип монтажу | двостороння клейка стрічка |
| Управління з пульта | є |
| Управління зі смартфона | є |
| Ширина | 10 мм |





































































































