Код товару:
TU-Vacuum X20+
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Чистота, що не вимагає зусиль Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum X20+ поєднує в собі високу потужність всмоктування, режим одночасного сухого та вологого збирання, тривалу автономну роботу та сучасну систему LiDAR-навігації, які забезпечують швидке та ретельне прибирання на будь-яких поверхнях. Завдяки док-станції, яка здійснює повне обслуговування пилососа на підзарядці, процес збирання стає абсолютно автономним. Керувати роботою Xiaomi зручно у мобільному додатку або за допомогою голосових команд. Док-станція: зарядка та обслуговування Xiaomi повністю автоматизує процес збирання, розширюючи функціонал док-станції, яка не тільки заряджає, а й здійснює повне обслуговування пилососа. Під час заряджання відбувається автоматичне очищення відсіку для збирання пилу та дозаправка контейнера для вологого прибирання. Після завершення прибирання док-станція автоматично промиває ганчірку робота-пилососа і потім сушить її з використанням холодного повітря. Пилосос не вимагає вашої уваги і після обслуговування повністю готовий до нових викликів. Килими завжди залишаться сухими Завдяки тому, що Xiaomi Robot Vacuum X20+ одночасно здійснює сухе та вологе прибирання, весь процес прибирання тепер відбувається до 2-х разів швидше. Пилосос автоматично розпізнає заїзд на килим і піднімає швабру, припиняючи вологе прибирання. Так забезпечується чистота в будинку та жодних мокрих килимів. Неймовірна потужність Робот-пилосос із потужністю всмоктування до 6000 Па гарантує високий результат прибирання на поверхнях будь-якого типу. Xiaomi Robot Vacuum X20+ оснащений удосконаленою основною щіткою, яка розташована ближче до підлоги та захоплює все сміття за один прохід. Бічна щітка ретельно вимітає пил із кутів і біля плінтусів, не залишаючи в кімнаті неприбраних місць. Точна навігація Оснащений вдосконаленою системою LiDAR-навігації, Xiaomi Robot Vacuum X20+ сканує простір навколо та обробляє отримані дані за допомогою інтелектуальних алгоритмів. Пилосос виявляє та ідентифікує сторонні предмети та перешкоди, щоб не допустити зіткнення, та вибудовує оптимальні маршрути, що виключають пропуски та повторення, для швидкого та якісного прибирання в будинку. Видалення плям Завдяки інноваційній системі вологого прибирання, що складається з двох швабр, що обертаються, пилосос ефективно вирішує проблему брудної підлоги, повністю видаляючи сліди взуття і домашніх тварин, засохлі плями від пролитої рідини та інші забруднення, з якими не впоралися б інші пилососи. Прибирання на відстані Зайдіть у додаток на вашому смартфоні, щоб керувати процесом збирання з будь-якого місця. Встановлюйте розклад збирання, вибирайте зону для збирання, встановлюйте потужність збирання та багато іншого. Завдяки підтримці голосових помічників Google/Alexa ви можете спілкуватися з пилососом за допомогою голосових команд.
| Характеристики | |
| Батарея | Li-ion 5200 mah |
| Вага | Вага: 3.67 кг |
| Вид прибирання | Сусі, волозі |
| Гарантія | 12 міс |
| живлення | аккумулятор |
| Колір | Білий |
| Країна | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.35 л |
| Об'єм резервуару для води | 200 мл |
| Потужність всмоктування | 6000 Па |
| Розмір | 9,7 x 35 x 35 см |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Тип пилососу | Робот-пилосос |
| Тип управління | Smart-управління |
| Час зарядки | 6 рік |
| Час роботи на одному заряді | 160 хв |





































































































