Бренд:
Код товару:
D-RLE22GA
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Робот-пилосос Mova E20 оснащений вдосконаленими лазерними датчиками для точного позиціонування та створення точних карток житла. Завдяки скануванню на 360 градусів, Е20 гарантує ефективне прибирання, легко долаючи перешкоди висотою до 18мм та плавно рухаючись між кімнатами. Датчик обриву допомагає уникати падіння зі сходів. Потужне всмоктування 5000Па та комбінований режим сухого та вологого прибирання з регульованим потоком води забезпечують ретельне та безпроблемне прибирання.
Головне:
Сучасний та стильний дизайн
Технологія навігації Smart Pathfinder
Висока потужність всмоктування 5000Па
Акумулятор великої ємності 3200мАч
Зручне та легке керування за допомогою спеціальної програми для смартфона
Технологія Smart Pathfinder
Завдяки вдосконаленій технології Smart Pathfinder з лазерною системою виявлення робот-пилосос точно сканує та створює карти будинку навіть у темряві. Пилосос Е20 точно орієнтується в будинку, сповільнюючись поблизу перешкод, щоб забезпечити ретельний процес прибирання.
Висока потужність всмоктування
Потужність всмоктування 5000Па завдяки технології Vormax, що дозволяє роботу-пилососу Е20 легко прибирати сміття, залишаючи підлогу бездоганно чистою.
Прибирання 2 в 1
Mova E20 легко дозволяє не тільки прибирати пил, але і мити підлогу. Достатньо великий резервуар для води 245 мл і три регульовані рівні витрати води забезпечують плавне і комфортне прибирання Вашого будинку.
Гнучке керування з програми
Створюйте власний процес прибирання за допомогою налаштування режимів, потужності всмоктування, шаблонів та розкладів. Зберігайте до трьох карт Вашого будинку, визначайте зони, де заборонено мити, та віртуальні кордони для точного контролю процесу прибирання та все це у спеціальному додатку для смартфона.
| Характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3200 мАг |
| Індикація застрягання | є |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автозбільшення потужності на килимах | є |
| Автоматична підзарядка | є |
| Віртуальні стіни | є |
| Вага | 3.5 кг , немає даних |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Голосовий звіт | є |
| Датчик забруднення | немає даних |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик перешкод | є |
| живлення | акумулятор |
| Звуковий сигнал | є |
| Камера | немає |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Колір | White |
| Комплектація | бічна щітка, гарантійний талон, зарядна док-станція, інструмент для чищення пристрою, кабель живлення, комбінований контейнер для води та збору пилу, модуль для вологого прибирання, насадка з мікрофібри для вологого прибирання, робот-пилосос з вологим прибиранням, інструкція користувача, щітка комбінована (V-подібна) |
| Модель | Mova E20 |
| Мультикартографія | є |
| Об'єм контейнера для води | 245 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 330 мл |
| Потужність | немає даних |
| Потужність всмоктування | 5000 па |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Розміри (ШхВхГ) | 320 х 320 х 96 мм , немає даних |
| Рух робота на карті | є |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження мусора | немає |
| Сумісність із голосовими помічниками | є |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип оброблюваного покриття | ворсистий килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турборіжим | немає |
| Турбощітка | є |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | немає |
| УФ лампа | немає |
| Час заряджання акумулятора | 4.5 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 260 хв |















































































































