- Бренд:
- Код товару:GR-40438001
- Доступно:Немає в наявностi
складається із:
GROHE Blue головка фільтра
об'єм 600 л при 20° dKH
витратомір для вимірювання тривалості роботи фільтра, включаючи 2 батареї типу AA
GROHE Blue головка фільтра
об'єм 600 л при 20° dKH
витратомір для вимірювання тривалості роботи фільтра, включаючи 2 батареї типу AA
| Характеристики | |
| EAN | 4005176984105 |
| Артикул | 40438001 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 1.8 кг |
| Висота упаковки | 110 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Колекція | GROHE Red |
| Країна виробник | Австрія |
| Ширина упаковки | 210 мм |



























































































































