Бренд:
Код товару:
ARL-00-00044710
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Райзер EKWB EK-Loop Vertical GPU Holder EVO - Gen4 Rise – це пристрій, який дозволяє встановити відеокарту у вертикальному положенні у корпусі комп'ютера. Це дає кілька переваг, таких як найкраще охолодження, захист від вигину та естетичний вигляд. Райзер сумісний із стандартом PCI-E 4.0, який забезпечує високу швидкість передачі даних між відеокартою та материнською платою. Райзер виготовлений із сталі з чорним покриттям, що надає йому міцності та стилю. У комплект поставки входять вертикальний тримач, монтажний механізм з гвинтами кріплення і підйомний кабель довжиною близько 200 мм. Райзер виготовлений у Словенії та має високу якість виконання.
| Характеристики | |
| Гарантія | 12міс. |
| Додатковий опціонал/можливості | IP-защита | Довжина вертикального кабелю: 200 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Колір | Black |
| Комплектація | Вертикальний тримач графічного процесора EK-Loop EVO – Підставка Gen4. IP-захист Монтажний механізм з усіма необхідними кріпильними гвинтами. Підйомний кабель Premium PCIe 4.0 |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підключення до материнської плати | PCI Express 4.0 |
| Призначення | Для відеокарти |
| Тип | Райзер |



















































































































