- Бренд:
- Код товару:GR-29032000
- Доступно:Немає в наявностi
попередньо змонтована вентильна голівка 1/2"
різьбове з'єднання 1/2"
регульована глибина монтажу
43 - 91 мм
DR-латунь
різьбове з'єднання 1/2"
регульована глибина монтажу
43 - 91 мм
DR-латунь
| Характеристики | |
| EAN | 4005176845277 |
| Артикул | 29032000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.35 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Країна виробник | Португалія |
| Ширина упаковки | 100 мм |






















































































































