- Бренд:
- Код товару:GR-38787000
- Доступно:Немає в наявностi
Зливний механізм для пісуара GROHE Rapido UMB 38787000 являє собою комплект чорнового монтажу для ручного управління або інфрачервоної електроніки Tectron 6 У з запірним клапаном. Він виконаний з латуні. На конструкцію нанесена схема установки, тому монтаж не потребує особливих зусиль і багато часу.
| Характеристики | |
| EAN | 4005176855689 |
| Артикул | 38787000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.84 кг |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Колекція | Rapido UMB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для пісуару |
| Ширина упаковки | 210 мм |



















































































































