- Бренд:
- Код товару:GR-37338000
- Доступно:Немає в наявностi
вбудований елемент для пісуару
для ручного керування або для встановлення інфрачервоної електроніки Tectron 6 В або 230 В
із запірним клапаном
мінімальний тиск 0,5 бара
оперативний тиск максимум 10 барів
промивна трубка
функціональний блок змонтований і перевірений на заводі
підключення води ?" із зовнішньою різьбою
з'єднувальний короб для мережі живлення
монтажний короб із ущільнювачем
точки кріплення для сухого облицювання і кладки
вкорочена ревізійна шахта із захисним кожухом
для ручного керування або для встановлення інфрачервоної електроніки Tectron 6 В або 230 В
із запірним клапаном
мінімальний тиск 0,5 бара
оперативний тиск максимум 10 барів
промивна трубка
функціональний блок змонтований і перевірений на заводі
підключення води ?" із зовнішньою різьбою
з'єднувальний короб для мережі живлення
монтажний короб із ущільнювачем
точки кріплення для сухого облицювання і кладки
вкорочена ревізійна шахта із захисним кожухом
| Характеристики | |
| EAN | 4005176837920 |
| Артикул | 37338000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.88 кг |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Колекція | Rapido U |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина упаковки | 210 мм |


















































































































