- Бренд:
- Код товару:GR-38948000
- Доступно:Немає в наявностi
зі змивним бачком 6-9 л
складається із:
Rapid SL компонент для унітазу (38 526 000)
Rapid SL настінні куточки (38 558 00M)
складається із:
Rapid SL компонент для унітазу (38 526 000)
Rapid SL настінні куточки (38 558 00M)
| Характеристики | |
| EAN | 4005176911224 |
| Артикул | 38948000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 11.26 кг |
| Висота упаковки | 215 мм |
| Довжина упаковки | 840 мм |
| Колекція | Rapid SL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Панель змиву в комплекті | Не в комплекті |
| Призначення | Для унітазу |
| Приладдя для монтажу перед стіною в комплекті | у комплекті |
| Ширина упаковки | 520 мм |







































































































