- Бренд:
- Код товару:GR-38722001
- Доступно:Немає в наявностi
змивний бачок GD 2
складається із:
Rapid SL для унітазу (38 528 001)
Skate Air панель змиву, альпійський білий, вертикальний монтаж (38 505 SH0)
Rapid SL настінні куточки (38 558 00M)
| Характеристики | |
| EAN | 4005176863424 |
| Артикул | 38722001 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 13.26 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 1170 мм |
| Колекція | Rapid SL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Панель змиву в комплекті | у комплекті |
| Призначення | Для унітазу |
| Приладдя для монтажу перед стіною в комплекті | у комплекті |
| Ширина упаковки | 520 мм |


















































































































