- Бренд:
- Код товару:GR-39376000
- Доступно:Немає в наявностi
17 982 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
з набором коробів для T сенсора
1.13 та 1.30 м інсталяційна висота
для монтажу перед стіною або стіною перегородкою
самонесуча сталева рама з
порошковим напиленням
підготовлена ??для облицювання
/>регульовані по висоті підключення
до об'єкта
швидке регулювання по висоті
перевірено -TUEV
змивне коліно, що витримує />високу температуру, DN 50
болти-тримачі M8, з кріпленням для кераміки
підключення для впуску та впускний гарнітур
короб для вбудованого монтажу з набором щитків< br/>набір деталей, що включає вбудований
запірний клапан та промивну трубку
для монтажу комплекту електроніки з Т-датчиком замовте настановний комплект 39 368 000 або 39 369 000 (продається окремо)
для монтажу перед стіною необхідно замовити настінні куточки 38 558 00M (продаються окремо)
1.13 та 1.30 м інсталяційна висота
для монтажу перед стіною або стіною перегородкою
самонесуча сталева рама з
порошковим напиленням
підготовлена ??для облицювання
/>регульовані по висоті підключення
до об'єкта
швидке регулювання по висоті
кріпильний матеріал
перевірено -TUEV
змивне коліно, що витримує />високу температуру, DN 50
болти-тримачі M8, з кріпленням для кераміки
підключення для впуску та впускний гарнітур
короб для вбудованого монтажу з набором щитків< br/>набір деталей, що включає вбудований
запірний клапан та промивну трубку
для монтажу комплекту електроніки з Т-датчиком замовте настановний комплект 39 368 000 або 39 369 000 (продається окремо)
для монтажу перед стіною необхідно замовити настінні куточки 38 558 00M (продаються окремо)
| Характеристики | |
| EAN | 4005176342998 |
| Артикул | 39376000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 12.34 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 1170 мм |
| Колекція | Rapid SL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Панель змиву в комплекті | Не в комплекті |
| Призначення | Для пісуару |
| Приладдя для монтажу перед стіною в комплекті | Не в комплекті |
| Ширина упаковки | 520 мм |











































































































