- Бренд:
- Код товару:GR-39808000
- Доступно:Немає в наявностi
5 238 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
колір: альпін - білий
матеріал: сантехнічний фарфор
розміри (д х ш): 600 x 448 мм
настінний монтаж
1 отвір під змішувач
з переливом
| Характеристики | |
| EAN | 4005176637087 |
| Артикул | 39808000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 17.1 кг |
| Висота упаковки | 485 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Колекція | BauEdge Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | Підвісна |
| Ширина упаковки | 230 мм |





































































































