- Бренд:
- Код товару:GR-39420000
- Доступно:Немає в наявностi
4 590 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
настінна
1 перфорований отвір
із переливом
646 x 468 мм
сантехнічне обладнання
| Характеристики | |
| EAN | 4005176405983 |
| Артикул | 39420000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 18.6 кг |
| Висота упаковки | 495 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | Підвісна |
| Ширина упаковки | 200 мм |





































































































