- Бренд:
- Код товару:GR-39440000
- Доступно:Немає в наявностi
3 888 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
настінна
1 перфорований отвір
із переливом
553 x 386 мм
сантехнічне обладнання
| Характеристики | |
| EAN | 4005176405976 |
| Артикул | 39440000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 13.3 кг |
| Висота упаковки | 415 мм |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | Підвісна |
| Ширина упаковки | 210 мм |





































































































