- Бренд:
- Код товару:GR-39424000
- Доступно:Немає в наявностi
3 834 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
настінна
1 перфорований отвір
із переливом
453 x 354 мм
сантехнічне обладнання
відстань між монтажними отворами: 205 мм
| Характеристики | |
| EAN | 4005176406218 |
| Артикул | 39424000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 10.83 кг |
| Висота упаковки | 370 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | Підвісна |
| Ширина упаковки | 200 мм |





















































































































