- Бренд:
- Код товару:GR-27725000
- Доступно:Немає в наявностi
1 242 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
для Vitalio Universal душової штанги (27724000)
для штанги діаметром 22 мм
матеріал: акрил
| Характеристики | |
| EAN | 4005176909245 |
| Артикул | 27725000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.19 кг |
| Висота упаковки | 206 мм |
| Довжина упаковки | 486 мм |
| Колекція | Vitalio |
| Країна виробник | Китай |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 267 мм |





































































































