- Бренд:
- Код товару:E-TS-H973AX-8G
- Доступно:Немає в наявностi
Підвищіть продуктивність бізнесу за допомогою чотирьохядерного сховища QuTS hero з 9 відсіками, яке підтримує твердотільний накопичувач U.2 NVMe і підключення 10GbE/2.5GbE.
| Характеристики | |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Блок живлення/адаптер | 120 Вт |
| Відсік(и) для дисків | 5 |
| Загальна кількість слотів для пам'яті | 2 |
| Зовнішні порти | 10 Gigabit Ethernet Port |
| К-ть вентиляторів | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | AMD Ryzen V1500B |
| Рівень шуму | 22.9 дБ(A) |
| Робоча поверхня | 0°C - 40°C |
| Розмір (ВхШхГ) | 182.65 × 224.6 × 224.1 |
| Розмір вентилятора | 140 |
| Системна пам'ять | 8 GB |
| Споживання енергії | 55.4 Вт |
| Температура зберігання | -20°C - 70°C |
| Тип | мережеве сховище |
| Тип сумісного диска | 3.5" SATA HDD |
| Частота ЦП | Чотири ядра 2.2 GHz |





































































































