- Бренд:
- Код товару:E-TS-H886-D1622-16G
- Доступно:Немає в наявностi
113 190 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Intel® Xeon® D для настільних ПК QuTS hero NAS з чотирма портами 2,5GbE, призначений для резервного копіювання даних SnapSync в реальному часі і додатків віртуальних машин.
| Характеристики | |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Блок живлення/адаптер | 250 Вт |
| Відносна вологість | 5% - 95% віднос. вологості |
| Загальна кількість слотів для пам'яті | 4 |
| Зовнішні порти | Розширення PCIe |
| К-ть вентиляторів | 3 шт. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний обсяг пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Intel Xeon D-1622 |
| Рівень шуму | 20.4 дБ(A) |
| Робоча поверхня | 0°C - 40°C |
| Розмір (ВхШхГ) | 231.9 × 292.9 × 319.8 |
| Розмір вентилятора | 80 |
| Системна пам'ять | 16 ГБ |
| Споживання енергії | 75.7 Вт |
| Тип | мережеве сховище |
| Тип сумісного диска | 3.5" SATA HDD |
| Частота ЦП | Чотири ядра 2.6 GHz |




































































































































