- Бренд:
- Код товару:E-TS-832PXU-RP-4G
- Доступно:Немає в наявностi
73 920 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мережеве сховище TS-832PXU-RP з мережевими портами 10GbE SFP+ і 2,5GbE забезпечує високу пропускну здатність мережі для оптимізації спільної роботи в команді та доступу до файлів. Слот PCIe Gen 2×2 дозволяє встановити карту розширення QNAP, щоб додати можливість підключення до мережі, можливості кешування SSD або бездротового підключення.
| Характеристики | |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Блок живлення/адаптер | 250 Вт |
| Відносна вологість | 5% - 95% віднос. вологості |
| Відсік(и) для дисків | 8 |
| Вага | 10.94 кг |
| Загальна кількість слотів для пам'яті | 1 |
| Зовнішні порти | Розширення PCIe |
| К-ть вентиляторів | 2 шт. |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Процесор | AnnapurnaLabs Alpine AL324 |
| Рівень шуму | 30.6 дБ(A) |
| Робоча поверхня | 0°C - 40°C |
| Розмір (ВхШхГ) | 89 × 482 × 534 |
| Розмір вентилятора | 70 |
| Системна пам'ять | 4 GB |
| Споживання енергії | 69.19 Вт |
| Тип | мережеве сховище |
| Тип сумісного диска | 3.5" SATA HDD |
| Форм-фактор | 2U |
| Частота ЦП | Чотири ядра 1.7 GHz |









































































































