- Бренд:
- Код товару:E-TS-1273AU-RP-8G
- Доступно:Немає в наявностi
150 150 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Високопродуктивний мережевий накопичувач 2,5 Гбіт/с на базі чотирьох ядерного процесора AMD Ryzen™, з підтримкою кешування твердотільних накопичувачів 10 Гбіт/с або M.2, можливість розширення PCIe для віртуальних додатків.
| Характеристики | |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Блок живлення/адаптер | 300 Вт |
| Відносна вологість | 5% - 95% віднос. вологості |
| Відсік(и) для дисків | 12 |
| Вага | 9.69 кг |
| Загальна кількість слотів для пам'яті | 2 |
| Зовнішні порти | Порт HDMI |
| К-ть вентиляторів | 2 шт. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Процесор | AMD Ryzen V1500B |
| Рівень шуму | 22.3 дБ(A) |
| Робоча поверхня | 0°C - 40°C |
| Розмір (ВхШхГ) | 89 × 482 × 425 |
| Розмір вентилятора | 80 |
| Системна пам'ять | 8 GB |
| Споживання енергії | 78.92 Вт |
| Тип | мережеве сховище |
| Форм-фактор | 2U |
| Частота ЦП | Чотири ядра 2.2 GHz |















































































































