- Бренд:
- Код товару:E-TS-464-8G
- Доступно:Немає в наявностi
TS-464 працює так само швидко, як однопортовий NAS 10GbE, зі швидкістю передачі даних до 589 МБ/с завдяки налаштуванню транкінгу портів за допомогою двох вбудованих портів 2,5GbE (2,5G/1G/100M). Вбудована пам'ять DDR4 об'ємом 8 ГБ.
| Характеристики | |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Блок живлення/адаптер | 90 Вт |
| Відносна вологість | 5% - 95% віднос. вологості |
| Вага | 2.26 кг |
| Додатково | Кнопки: Живлення, Резервне копіювання, Скидання |
| Злоті для дисків M.2 | 2 |
| Зовнішні порти | Порт USB 2.0 |
| К-ть вентиляторів | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Максимальний обсяг пам'яті | 8 ГБ |
| Модель графічного процесора | Intel UHD Graphics |
| Процесор | Intel Celeron N5095 |
| Робоча поверхня | 0°C - 40°C |
| Розмір (ВхШхГ) | 168x170x226 |
| Системна пам'ять | 8 GB |
| Споживання енергії | 40.536 Вт |
| Температура зберігання | -20°C - 70°C |
| Тип | мережеве сховище |
| Тип сумісного диска | 3.5" SATA HDD |
| Форм-фактор | Tower |
| Частота ЦП | 4-ядерний/4-потоковий, до 2.9 ГГц |


































































































































