- Бренд:
- Код товару:E-TS-433-4G
- Доступно:Немає в наявностi
21 500 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мережеве сховище QNAP TS-433-4G (2.5GbE). Запустіть власне персональне хмарне сховище та насолоджуйтесь легким доступом до файлів, обміном і синхронізацією з TS-433. Розроблений з портом 2,5 GbE для покращення співпраці та підвищення продуктивності віддаленої роботи, TS-433 також має багатофункціональні мультимедійні додатки та забезпечує повний портал домашніх розваг.
| Характеристики | |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Блок живлення/адаптер | 90 Вт |
| Відносна вологість | 5% - 95% віднос. вологості |
| Вага | 2.07 кг |
| Додатково | Системне попередження звуковий сигнал |
| Загальна кількість слотів для пам'яті | 1 |
| Зовнішні порти | Порт USB 2.0 |
| К-ть вентиляторів | 1 шт. |
| Кеш-пам'ять читання/запису SSD | 1 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | мережеве сховище |
| Максимальний обсяг пам'яті | 4 ГБ |
| Максимальний розмір одного тому | 250 TB |
| Обсяг пам'яті | 308 ТБ |
| Підтримувані браузери | Mozilla Firefox |
| Підтримувані мови | Chinese |
| Підтримувана ОС | Server 2008 |
| Процесор | ARM Cortex-A55 |
| Робоча поверхня | 0°C~40°C (32°F~104°F) |
| Розмір (ВхШхГ) | 169×160×219 |
| Розмір вентилятора | 120 |
| Системна пам'ять | 4 GB |
| Споживання енергії | 22.54 Вт |
| Температура зберігання | -20°C - 70°C |
| Тип | мережеве сховище |
| Тип сумісного диска | 3.5" SATA HDD |
| Форм-фактор | Tower |
| Частота ЦП | 4-ядра 2,0 ГГц |
























































































































