Бренд:
Код товару:
D-NeoPix Prime 2
✓
Поліпшене світлодіодне джерело світла
Потужне світлодіодне джерело світла забезпечує насичені, яскраві кольори та прослужить до 30 000 годин. Вам не потрібно замінювати його, адже при середній роботі 4 години на день його термін служби становитиме 20 років! На додаток до цього він екологічний, споживає набагато менше електроенергії, ніж звичайний проєктор з лампою, що дозволяє працювати з проекціями більшого розміру та створює повноцінний ефект занурення!
Розумна ОС Philips
Вбудована розумна ОС Philips із попередньо завантаженими програмами, такими як YouTube, Netflix, Firefox та іншими (більше додатків через FOTA). Двохдіапазонний Wi-Fi забезпечить швидкість, необхідну для потокового мовлення будь-якого контенту.
Передача зображення на екран через Wi-Fi для зручної демонстрації
Підключайте до проєктора мобільні пристрої, планшети та навіть комп’ютери через бездротову мережу для передачі та демонстрації будь-якого контенту. Відео є лише на телефоні? Чи не біда, просто покажіть його через Wi-Fi! (iOS, Android, Mac та ПК).
Повний спектр можливостей підключення
Philips NeoPix Prime 2 - це неперевершена зручність - усі ваші розваги та медіа в одному місці. Цей революційний пристрій дозволяє легко переглядати ваші улюблені фільми, шоу, ігри та багато іншого в абсолютній чіткості HD. Завдяки портам USB, HDMI і MicroSD ви можете підключати будь-які мультимедійні пристрої, включаючи приставки, ПК, комп’ютери Mac і ігрові консолі, щоб насолоджуватися кожною деталлю улюбленого вмісту без буферизації чи затримок. час.
| Характеристики | |
| Ethernet | Ні |
| HDMI | Є |
| RS-232 | Ні |
| USB | Є |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Є |
| Інші роз'єми | Ні |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Є |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вага | 1.2 кг |
| Вбудовані динаміки | Є |
| Вбудований кардрідер | Є |
| Версія Bluetooth | немає даних |
| Входить до комплекту | проектор, пульт управління, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 90x220x170 мм |
| Діагональ екрану | 0.51-2.03 м |
| Джерело живлення | Сеть |
| Джерело світла | LED |
| Додаткові дані | - |
| Енергоспоживання | 100 Вт |
| Зворотна проекція | Ні |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Колір | Білий |
| Композитний RCA | Ні |
| Контрасність | 3000:1 |
| Корекція спотворення | Є |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка 3D | Ні |
| Підтримка HDR | Ні |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Потужність лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Пульт ДК | Є |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Роздільна здатність | 1280х720 |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає даних |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | Є |
| Яскравість | 200 лм |





































































































