- Бренд:
- Код товару:D-CF3227F0
- Доступно:Немає в наявностi
879 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Плойка ROWENTA Curling Iron CF3227F0 створює бездоганні локони і робить волосся ідеально сяючим. Турмалінове покриття зміцнює волосся, надаючи йому блиск завдяки природному антистатичному ефекту, створюючи чудові локони або плавні хвилі.
ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА НАГРІВУ
Постійна температура 200° для ідеальних локонів та захисту волосся від пошкодження.
ІОННЕ ТУРМАЛІНОВЕ ПОКРИТТЯ
Турмалін природним чином виділяє іони, які надають блиску та антистатичного ефекту.
РЕЗУЛЬТАТ: красиве волосся, понад блиск та гладкість.
КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Шнур, що обертається на 360° і петля для підвішування для зручності використання.
ДІАМЕТР 25 ММ
Для природних локонів та хвиль.
ШВИДКИЙ НАГРІВ
Готові до використання за 60 секунд.
ВИСОКОЕФЕКТИВНА СИСТЕМА НАГРІВУ
Постійна температура 200° для ідеальних локонів та захисту волосся від пошкодження.
ІОННЕ ТУРМАЛІНОВЕ ПОКРИТТЯ
Турмалін природним чином виділяє іони, які надають блиску та антистатичного ефекту.
РЕЗУЛЬТАТ: красиве волосся, понад блиск та гладкість.
КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Шнур, що обертається на 360° і петля для підвішування для зручності використання.
ДІАМЕТР 25 ММ
Для природних локонів та хвиль.
ШВИДКИЙ НАГРІВ
Готові до використання за 60 секунд.
| Характеристики | |
| Tемпературні режими | 2 |
| Безпека | термоізольований наконечник |
| Вага | 0.4 г |
| Габарити (ШхДхГ) | 32.5х5.8х3.4 |
| Діаметр щипців | 25 |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Додатково | шарнірний шнур живлення |
| Колір | Сірий |
| Мінімальна температура нагріву | 200 °C |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Петля для підвішування | 1 |
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Потужність | 240 Вт |
| Пристрій | плойка |
| Функції | вертикальні локони |






















































































































