- Бренд:
- Код товару:TU-RIC65-C Ultra Glide Plus
- Доступно:В наявності
1 180 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Праска Rotex — ідеально ковзає будь-якою тканиною, розпрасовуючи навіть найсильніші складки. Для відпарювання ви можете використовувати просту водопровідну воду. Резервуар для води цієї моделі вміщує 380 мл води. А потужність самої праски становить 2400 Вт. З її особливостей варто виділити матеріал підошви: Nano-Ceramic. Додаткові можливості: Паровий удар Можливість сухого прасування Вертикальна пара Система захисту від накипу Система самоочищення Протикрапельна система Автоматичне вимкнення
| Характеристики | |
| Вага | 1,31 кг |
| Виробник | Rotex |
| Гарантія | 24 міс |
| Колір | чорний із зеленим |
| Країна | Китай |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Об'єм резервуару для води | 380 мл |
| Паровий удар | 140 г/хв |
| Покриття підошви | Nano-Ceramic |
| Розмір | 26 х 12.5 х 21.5 см |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип праски | З парою |





















































































































