- Бренд:
- Код товару:TU-RIC42-C Ultra Glide
- Доступно:В наявності
829 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Ідеальна підошва з нанокераміки Праска Rotex Rotex RIC42-C Ultra Glide стала яскравим представником сучасної побутової техніки, що має поліпшені експлуатаційні характеристики. Вона адаптована до зручної ергономічної роботи, тому взаємодіяти з нею - одне задоволення. Сам процес прасування неймовірно простий, тому що підошва праски покрита нанокерамічним складом, який дозволяє їй миттєво досягати необхідної температури, легко переміщатися по тканині і вигладжувати її з першого дотику. Режими сухого та вологого прасування Що особливо зручно, дана праска оснащена резервуаром для води. А це значить, що до ваших послуг не тільки класичне парове прасування, але і режими, що дозволяють застосовувати воду - спрей і пар. Розбризкування дозволить змочити тканину попередньо, ще до початку прасування, щоб вона була підготовлена по максимуму. Парові функції моделі Жодна сучасна праска не обходиться без режиму парового прасування. Представлена модель адаптована до парового впливу двох типів: постійна подача і паровий удар. У другому варіанті досягається підвищена потужність впливу, адже сила продукування пара дорівнює 135 г/хв. Така обробка позитивно позначається на цілісності тканини, дозволяє продезінфікувати її і позбутися неприємних ароматів. Самоочищення від накипу Однією з переваг конфігурації техніки стала наявність функції самоочищення. Вона дозволяє прасці позбавлятися від накипу, а точніше - запобігає його утворенню. Таким чином, вам не варто турбуватися, що кальциновані частки доставлять будь-які незручності. Поворотна основа шнура Праска має одну важливу деталь - шарнір, що дозволяє шнуру здійснювати рух навколо власної осі. Це збільшує маневреність пристрою, роблячи його зручним у застосуванні.
| Характеристики | |
| Вага | 1,1 кг |
| Виробник | Rotex |
| Гарантія | 24 міс |
| Колір | білий з фіолетовим |
| Країна | Китай |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Об'єм резервуару для води | 270 мл |
| Паровий удар | 135 г/хв |
| Покриття підошви | Nano-Ceramic |
| Регулятор температури | Так |
| Розмір | 16 x 27 x 11 см |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тип праски | З парою |






































































































































