- Бренд:
- Код товару:TU-AD-5030
- Доступно:В наявності
1 140 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Ви любите прасувати і шукаєте професійне обладнання, яке також допоможе забезпечити довговічність випрасуваних тканин? Керамічна праска ADLER AD 5030 - сучасне рішення, яке здивує навіть тих, хто не дуже любить прасувати. Функціональність, простота використання та елегантний дизайн забезпечать задоволення кожному, хто хоч раз спробує щось попрасувати з цим пристроєм! Сучасні рішення, які тут використовуються, полегшать догляд за матеріалами та тканинами не лише вдома, а й на робочому місці. Праска AD5030 - це елегантний корпус і потужність 3000 Вт. Ця модель оснащена керамічною підошвою, функціями самоочищення, захисту від накипу та крапель. Також доступна функція розпилення. Великий резервуар для води 310 мл і безперервна подача пари до 20 г / хв забезпечує ефективне прасування.
| Характеристики | |
| Вага | 1,12 кг |
| Виробник | Adler |
| Гарантія | 12 міс |
| Колір | Коричневий з білим |
| Країна | Китай |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Об'єм резервуару для води | 310 мл |
| Паровий удар | 70 г/хв |
| Покриття підошви | Керамічне |
| Постійна подача парі | 20 г/хв |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Тип праски | З парою |





































































































