Бренд:
Код товару:
D-WNA25401ME
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Автоматично визначає, коли завершити сушіння.
Функція AutoDry висушить тканину до потрібного ступеня, залишаючи її трохи вологою для прасування або ж, навпаки, ідеально сухою, щоб її можна було відразу скласти в шафу. Сенсори постійно вимірюють температуру та вологість, тому білизна не постраждає від нагріву та надмірного сушіння.
Окремий підхід до кожної плями.
Пральна машина із системою AntiStain легко впорається із чотирма видами найбільш упертих плям. Система автоматично вибирає потрібну температуру, рух барабану та час замочування під конкретну пляму. Ідеальний спосіб вивести плями від масла, чаю, косметики чи крові.
Ваш особистий помічник із прасування.
Усього одна кнопка збереже безліч часу на прасуванні. Виберіть програму Iron Assist — і до підігрітою білизни надходитиме пара, яка помітно її розгладить. Програма також підійде для знищення запахів із речей, які потрібно просто трохи освіжити. Ідеальна функція для піджаків, сорочок, шерстяних виробів і навіть костюмів.
Надійна та тиха пральна машина.
Хай шум не відволікає від важливих речей. Двигун EcoSilence Drive від Bosch є безщітковим, тому значно знижує шум під час прання. Він настільки тихий, що про ввімкнену машину можна ненароком і забути. Крім того, цей надійний двигун здатний справно працювати довгі роки.
Періть до 65% швидше без шкоди для результатів.
SpeedPerfect — це спеціальна функція, розроблена для ситуацій, коли час має значення. Завдяки SpeedPerfect ви можете скоротити час прання до 65%* без шкоди для результатів. Функцію можна використовувати в поєднанні з більшістю програм, будь-яким завантаженням та типом тканин. Наприклад, вибравши програму Мікс в поєднанні з SpeedPerfect, ви можете ретельно випрати до 4 кілограмів білизни всього за 41 хвилину. (*Різниця між тривалістю програми Easy Care 40°C та тривалістю програми Easy Care 40°C у поєднанні з опцією SpeedPerfect.)
| Характеристики | |
| Eco | немає |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | є |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиаллергійна | немає |
| Біла тканина | немає |
| Віджим | є |
| Відстрочка старту | є |
| Верхній одяг | немає |
| Вибір температури прання | є |
| Вид | автомат |
| Вовна | є |
| Гігієна | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 598 х 848 х 590 мм |
| Делікатне прання | є |
| Джинсі | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткові програми | 20°C (прання в холодній воді) |
| Додаткове полоскання | є |
| Дозавантаження | через Старт/Пауза |
| Еко Бавівна | немає |
| Завантаження (прання) | 10.5 кг |
| Завантаження (сушіння) | 6 кг |
| Захист від дітей | є |
| Захист від протікання | є |
| Змішані тканини | є |
| Кількість програм | 14 |
| Квітка | є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Колір | білий |
| Кольорові тканини | є |
| Матеріал бака | полімер |
| Обробка парою | є |
| Полоскання | є |
| Попереднє прання | є |
| Привід | прямий |
| Пухові вироби | немає |
| Рівень шуму віджиму | 70 дБ |
| Рівень шуму прання | 45 дБ |
| Рубашки | немає |
| Ручна прання | немає |
| Синтетика | немає |
| Споживання води | 82 л |
| Споживання електроенергії | 1,21 кВт/год |
| Спорт | немає |
| Сушіння | з сушінням |
| Темна тканина | немає |
| Технології | AutoDry, AntiStain, SpeedPerfect |
| Тип двигуна | інверторний |
| Тип пральної машини | фронтальне завантаження |
| Тип управління | електронне |
| Швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Шовк | є |
| Щоденна прання | немає |





































































































