Бренд:
Код товару:
TU-TDLRB7222BS
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Тихий і енергозберігаючий двигун з тривалим терміном служби Завдяки двигуну SenseInverter всі тканини з натуральних волокон надійно захищені. Рухи барабана відкалібровані таким чином, що дозволяє білизні всередині барабана буквально прилипати до його стінок. Це захищає волокна, зменшуючи тертя і зношування матеріалів. Простота використання в кожній деталі Функція SoftOpening дозволить Вам відкрити барабан пральної машини у один дотик, що стане у нагоді, коли у Вас в руках корзина з білизною. Технологія WaveMotion підвищує ефективність прання Завдяки спеціальному алгоритму обертання пральна машина рівномірно розподіляє речі всередині барабану, внаслідок чого пральний засіб проникає глибоко у тканину та видаляє забруднення більш ефективно. Турбота про вовняні речі З програмою 'Вовна' Ви можете прати одяг з вовни навіть, якщо він має ярлик 'тільки ручне прання'. Для досягнення оптимальних результатів ми рекомендуємо використовувати спеціальні пральні засоби для вовни та не перевищувати максимального завантаження. Цінуйте свій час З функцією відкладеного старту Ви зможете запланувати початок циклу прання у найбільш зручний для Вас час. Самодіагностика Пральні машини Indesit за допомогою спеціальних датчиків та індикаторів виконують самодіагностику, що дозволяє усунути деякі несправності самостійно, не викликаючи сервісного фахівця. У цьому випадку індикатори Вам підкажуть, на що звернути увагу і що потрібно зробити (надлишок миючого засобу; засмічення зливного фільтра; не набирається вода; сервісна служба). Зручний дозатор миючих засобів Великі відсіки дозаторів, спрощують контроль кількості який додається миючого засобу. Клас енергоспоживання A+++ Завдяки класу енергоспоживання A+++ пральна машина Whirlpool забезпечує ідеальні результати, але при цьому знижує споживання енергії.
| Характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Виробник | Whirlpool |
| Висота | 90 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 60 см |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Колір | Білий |
| Країна | Словаччина |
| Макс. швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження | 7 кг |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Споживання води | 46 л |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип пральної машини | Вертикальна |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 40 см |





































































































