Бренд:
Код товару:
TU-TDLR 65230 UA
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Вже сто років на світовому ринку компанія Whirpool не перестає дивувати своїх покупців надійністю, витонченістю стилю, простотою складних програм і широкими функціональними можливостями! Компанія Whirpool є номером один у світі з виробництва і продажу великої побутової техніки, і це не дивно, адже Whirpool дбає про потреби кожного клієнта і всього суспільства в цілому. Вертикальна пральна машина - це правильне рішення, коли у вас невелика квартира, а пральну машину потрібно десь розмістити. Компактне рішення, що поєднує в собі якість, надійність і функціональність - це пральна машина Whirlpool TDLR 65230. Представлена машина розрахована на завантаження 6,5 кг сухої білизни і максимальна швидкість віджимання при роботі становить 1200 оборотів в хвилину. Завдяки цифровому дисплею за процесом прання завжди зручно стежити. А 14 автоматичних програм прання передбачені для того, щоб будь-яке забруднення не залежно від типу білизни було усунуто правильно, швидко і максимально дбайливо. Цю модель можна назвати не тільки універсальною, але й економічною, адже вона має клас енергоспоживання А+++. Країна складання цієї моделі Словаччина, що ще раз підтверджує її якість і надійність. В цілому, пральну машину Whirlpool цілком можна порекомендувати, як друзям, так і самому собі, завдяки багатому вибору програм прання, гнучкості налаштувань і зручному інтуїтивно зрозумілому управлінню.
| Характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Виробник | Whirlpool |
| Висота | 90 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 60 см |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Колір | Білий |
| Країна | Словаччина |
| Макс. швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження | 6,5 кг |
| Розмір | 90 х 40 х 60 см |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Споживання води | 48 л |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип пральної машини | Вертикальна |
| Ширина | 40 см |





































































































