Бренд:
Код товару:
TU-AWE6080
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Пральна машина Whirlpool AWE 6080 – компактна бюджетна техніка, що легко розміщується в малогабаритних кімнатах. Окрема машина розрахована на одноразове 6-кілограмове вертикальне завантаження тканин. Характеризується високим рівнем прання, віджиму, економії та енергоефективності. Дизайн та керування Білі кольори, простота і лаконічність дизайну сприяють розміщенню машини в приміщеннях стилю лофт, хайтек або іншого мінімалістичного дизайнерського напрямку. Зручне розташування блоку керування на верхній частині корпусу вбереже від випадкового натискання на кнопки під час прання, а також захистить обладнання від витівок маленьких дітей. Передбачено простий та надійний механічний спосіб керування. Про етапи прання інформують LED-індикатори. Вибір одного з 11 запропонованих режимів здійснюється поворотним тумблером. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс пропонує користувачу: вибір сили віджиму – для кожної програми передбачений свій швидкісний темп віджиму, який можна відрегулювати або скасувати; опція відкладеного старту – можна запустити прання в нічний час доби, коли тарифи на енергоспоживання мінімальні; попереднє прання – при великих забрудненнях використовується збільшення часу очищення білизни на 15 хвилин; інтенсивне полоскання – для повного видалення порошку збільшується подача рідини, рекомендується використовувати при обробці дитячих речей або одягу людей, схильних до алергії; прискорення програмного режиму – при невеликому ваговому завантаженні або слабкому забрудненні речей можна зменшити час прання; зупинка з водою – при пранню особливо делікатних тканин віджимання не проводиться. Додаткова безпека Барабан оснащений автопарковкою – при повній зупинці бака, що крутиться, його стулки розташовуються таким чином, щоб забезпечити до них безперешкодний доступ. На панелі керування спрацьовує відповідний індикатор, що сигналізує про завершення повного блокування дверей замка. Передбачені автоматичні функції, що дозволяють на початковому етапі виявити збій і визначити причину поломки, щоб вжити відповідних заходів. Переваги моделі Комфорт – всі маніпуляції виробляються з положення стоячи. Економія – низьке споживання електрики та водоресурсу. Можливість дозавантаження білизни в процесі прання. Низький вібраційний поріг зберігає тишу.
| Характеристики | |
| Вага | 58 кг |
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Колір | Білий |
| Країна | Словаччина |
| Макс. швидкість віджиму | 800 об/хв |
| Максимальне завантаження | 6 кг |
| Розмір | 90 х 40 х 60 см |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Споживання води | 48 л |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип пральної машини | Вертикальна |
| Тип управління | Механічне |





































































































