Бренд:
Код товару:
TU-ST-WK1616
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Пральна машина напівавтомат Saturn ST-WK1616Пральна машина Saturn ST-WK1616 - проста та комфортна у застосуванні та обслуговуванні.Пральну машину можна встановлювати в будь-якому місці, вона має два режими - прання і полоскання, зручне вертикальне завантаження білизни і вміщує 2,5 кілограм за один цикл прання. Оснащена простим механічним управлінням, доступним для будь-якого користувача - це робить її максимально практичною та надійною у користуванні.Характеристики:Тип пральної машини: НапівавтоматСпосіб встановлення: Окрема (соло)Максимальне завантаження білизни: 2.5Тип двигуна: КолекторнийКількість програм: 2Потужність: 200Механічне керуванняПрограми прання: Прання, ПолосканняТаймер прання 15 хвилинГабарити (ВxШxГ): 61х41х35Колір корпусу: БілийКраїна-виробник товару: УкраїнаКраїна реєстрації бренду: УкраїнаГарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника
| Характеристики | |
| Виробник | Saturn |
| Висота | 64 см |
| Гарантія | 24 міс |
| Глибина | 35 см |
| Керування | Механічне |
| Клас енергоспоживання | А |
| Країна | Україна |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип пральної машини | Вертикальна |
| Ширина | 40 см |

























































































































