Бренд:
Код товару:
TU-XPBS80
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Пральна машина Fresh XPBS-80 Потужна компактна пральна машина з великим об'ємом завантаження Fresh XPBS-80. Вона підійде для невеликих ванних кімнат і кухонь, де економиться місце, але місткість машини необхідна максимальна. Напівавтоматична пральна машина з механічним керуванням побутового призначення. Вертикальне завантаження робить машину більш компактною: зменшуються габарити, і відсутня фронтальний люк. Крім того, вертикальна машина менш схильна до зносу деталей, завдяки тому, що бак кріпиться на дві сторони, а ремінь приводу відсутня в більшості випадків. Місткість машини Fresh XPBS-80 становить 8 кілограмів. Цього достатньо для середньої і великої родини. Машина виконана в білому кольорі, корпус виготовлений з ударостійкого пластику, що дозволить легко переносити машину з місця на місце. Є стійкі ніжки для зручної роботи. Також є таймер на 15 хвилин з автоматичним вимиканням. Управління просте, з ним можна впоратися, навіть не маючи досвіду користування. Споживання води і миючих засобів економічне.
| Характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Виробник | FRESH |
| Висота | 85 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 44 см |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір | Білий |
| Країна | Грузія |
| Максимальне завантаження | 8 кг |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Споживання води | 16 л |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 47 см |





































































































