Бренд:
Код товару:
TU-SL159R
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Цей пилосос виготовлений компанією VOX, він має корпус із пластику. Пилосос має потужність всмоктування 200 Вт і об'єм пилозбірника 2 літри. Пристрій живиться від мережі 220 Вольт, регулятор потужності всмоктування розташований на корпусі пилососа. Загальна споживана потужність цього пилососа складає 800 Вт. Цей пилосос призначений для сухого прибирання. Він оснащений HEPA фільтром тонкої очистки, який допомагає утримувати повітря чистим у процесі прибирання. Крім того, він має контейнерний тип пилозбірника та телескопічну трубу всмоктування для зручності користувача. У комплект входять насадка підлога-ковер, для меблів та для куточків.
| Характеристики | |
| Вага | 4,8 кг |
| Вид прибирання | Сухе |
| Виробник | VOX |
| Гарантія | 12 міс |
| живлення | Від мережі |
| Колір | чорний з червоним |
| Країна | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Розмір | 27.5 x 38.3 x 28.5 см |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип пилососу | Контейнерного типу (без мішка) |















































































































