Бренд:
Код товару:
TU-VC07M31A1HP/UK
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Пилосос без мішка SAMSUNG VC07M31A1HP/UK має потужний двигун та інноваційну щітку для прибирання, яка ідеально прилягає до підлоги. Отже, він може швидко та точно збирати пил, бруд і волосся без ризику засмічення й забезпечує чудове очищення. Більш стабільна потужність всмоктування. Турбіна Anti-Tangle Турбіна Anti-Tangle запобігає намотуванню волосся, шерсті та пилу на фільтр, зберігаючи стабільну потужність всмоктування протягом тривалого часу. Більше ніяких турбот. Просте обслуговування Турбіна Anti-Tangle запобігає намотуванню волосся та пилу на деталі пилососу, тому більше не доведеться видаляти сміття вручну. Весь бруд осідає на дні контейнера, вам залишається просто викинути його у відро для сміття. Зручний контроль наповнення пилозбірника. Великий пилозбірник У пилозбірник поміщається до 2 літрів пилу та сміття, завдяки чому ви зможете рідше спустошувати його. Пилозбірник має велику прозору кришку, що дозволяє легко контролювати рівень заповнення.
| Характеристики | |
| Вага | 4,5 кг |
| Вид прибирання | Сухе |
| Виробник | Samsung |
| Гарантія | 12 міс |
| живлення | Від мережі |
| Колір | Червоний |
| Країна | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Потужність всмоктування | 190 Вт |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 234 х 272 х 407 мм |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип пилососу | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип управління | На рукоятці |





































































































