Бренд:
Код товару:
TU-VCE21SFWR
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
HEPA-фільтр Більше свіжого повітря. HEPA-фільтр усуває більш як 99% забруднених частинок повітря, що всмоктуються пилососом. Незамінна річ для тих, хто страждає від астми або алергій. Легкість використання Спеціально розроблений роликовий регулятор використовується для налаштування рівня потужності ногою або рукою. Жодних згинань і переривань під час всмоктування. Колесо, що обертається на 360° Маленьке переднє колесо маневрене на всі 360°, тож немає приводу для хвилювань при різких змінах напрямку. Два додаткові задні колеса дають змогу рухатися плавно по будь-якій поверхні. Закріплення й зберігання Пилосос має дві спеціальні щілини для закріплення, що легко та зручно фіксують телескопічний шланг зі щіткою. У такий спосіб ви можете закріпити його як у вертикальному, так і горизонтальному положенні. Підходить для всіх видів підлогового покриття Жодних ускладнень із використанням різних щіток. Універсальна щітка забезпечує оптимальне підбирання пилу та відмінні результати на різних видах підлогового покриття. Щітка для пилу та щілинна насадка для важкодоступних місць йдуть у комплекті. Пропилососити все за один раз Завдяки ультрадовгому телескопічному всмоктувальному шлангу та шнуру довжиною в 6 м вам не доведеться підключати штекер знову й знову. Немає необхідності шукати ще один перемикач. Оптимальне підбирання пилу Енергоефективний двигун забезпечує потужність, що достатня для оптимізації та полегшення прибирання вашого житла. Максимальну продуктивність гарантовано! Мішок із мікрофібри додається.
| Характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Вид прибирання | Сухе |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантія | 24 міс |
| живлення | Від мережі |
| Кількість насадок | 3 |
| Колір | Білий |
| Країна | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип пилососу | Для сухого прибирання з мішком |
| Тип управління | Механічне |





































































































