Бренд:
Код товару:
TU-BWD41740
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Пилосос Bosch BWD41740 Багатофункціональний помічник – це дійсно зручно: використовуйте універсальну насадку для звичайних забруднень, турбощітку для складних завдань, насадки для миття – щоб вимити підлогу або диван, а із брудом у найважчих місцях впораються маленькі насадки, які зберігаються в корпусі пилососа. Розумна потужність Миючий пилосос BWD41740 від Bosch має високу потужність в 1700 Вт, що ідеально підходить для ефективного прибирання та миття будь-яких поверхонь. Прибирання з аквафільтром або мішком Прибирання з аквафільтром без функції миття забезпечить сухе прибирання, а бруд та часточки пилу осядуть у воді. Додатковий плюс цього типу фільтрації – зволоження повітря. Та якщо ви хочете повернутися до звичайного прибирання, ми не забули додатково обладнати ці пилососи мішками. Видатна чистота і гігієна: HEPA-фільтр HEPA-фільтр запобігає потраплянню дрібних частинок пилу, бактерій і алергенів назад до приміщення, тому ідеально підходить для тих, хто страждає від алергії. Також за ним легко доглядати, адже очистити його можна безпосередньо під проточною водою. Більше аксесуарів - більше можливостей Завдяки широкому асортименту аксесуарів Ви зможете прибирати будь-що і будь-де. До комплекту пилососа BWD41740 входять: - універсальна щітка підлога/килим з контейнером-уловлювачем; - турбощітка; - велика та мала насадки для миття килимів; - щілинна насадка; - насадки для корпусних та оббивки м'яких меблів; - Flexi-шланг; - концентрована рідина для миття килимів та піногасник. Відсік для аксесуарів Маленькі насадки дійсно зручні та необхідні, але їх легко загубити. Відсік для аксесуарів у корпусі допоможе запобігти цьому.
| Характеристики | |
| Вага | 8,7 кг |
| Вид прибирання | Волозі, Сусі, Збирання рідини |
| Виробник | Bosch |
| Гарантія | 24 міс |
| живлення | Від мережі |
| Колір | Фіолетовий |
| Країна | Польща |
| Об'єм пилозбірника | 2,5 л |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 36 х 49 х 35 см |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип пилососу | Миючий пилосос |














































































































