Бренд:
Код товару:
E-PB634-3-CIS
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Електронний рідер PB634-3-CIS у кольорі Passion Red поєднує в собі елегантний дизайн і розширені можливості для читання. Його 6-дюймовий дисплей E Ink Carta HD забезпечує читання, подібне до паперового, з регульованим підсвічуванням SMARTlight для комфортного читання вдень і вночі. Легка конструкція забезпечує портативність, а підключення до Wi-Fi дозволяє легко отримати доступ до електронних книг.
| Характеристики | |
| Text-to-Speech | Англійська мова (25 додаткових мов доступні для безкоштовного завантаження на pocketbook.ch) |
| Вага | 186 г |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Висота | 156 мм |
| Діагональ дисплея | 6" |
| Додатково | підсвічування, сенсорний дисплей, датчик обкладинки, гіродатчик, IPX8 |
| Колір | страстно-червоний |
| Комплектація | електронна книга, USB Type-C кабель, документи |
| ОЗУ | 512 Мб |
| Онлайн сервіси | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
| Операційна система | Linux |
| Передача даних | Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C |
| Рекомендуємо придбати | HS-634-K-CIS, HS-634-B-CIS |
| Розподільна здатність дисплея | 1448х1072 |
| Сервіси та додатки | Книжковий магазин, Бібліотека, Словник, Браузер, Аудіокниги, Музичний плеєр, Галерея, Калькулятор, RSS новини, Заметки, Шахи, Klondike, Scribble, Судоку |
| Словники | 11 попередньо встановлених мовних комбінацій |
| Тип дисплея | монохромний |
| Тип матриці | E-Ink Carta |
| Товщина | 7.6 мм |
| Форматі аудіо | MP3, MP3.zip, OGG, OGG.zip (через адаптер USB і Bluetooth) |
| Формати аудіокниг | M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP (через адаптер USB і Bluetooth) |
| Формати електронних книг | ACSM, AZW, AZW3, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB(DRM), FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT |
| Формати фото/відео | JPEG, BMP, PNG, TIFF |
| Частота процесора | 1 ГГц |
| Ширина | 108 мм |








































































































