- Бренд:
- Код товару:D-T1020S/AC-102512
- Доступно:Немає в наявностi
11 500 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Alldocube iPlay 40 оснащений 10,4-дюймовим екраном 2K FullView з роздільною здатністю 2000 х 1200, ширококутним оглядом і чудовою високою роздільною здатністю, забезпечуючи ідеальне зображення. Конструкція з вузькою рамкою 8 мм забезпечує більш високе співвідношення екрану до дисплея. Високоякісна технологія In-Cell Full Lamination абсолютно неймовірно здатна занурити вас в атмосферу. Більш того, вона забезпечує швидке реагування на дотики, роблячи кожен дотик приємним.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Батарея | 6000 mAh |
| Вага | 475 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android 10.0 (Q) |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрана | 10.4" |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| кількість ядер | 8 |
| Колір | Чорний |
| Навігація | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стилуса |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Процесор | Unisoc Tiger T618 |
| Роздільна здатність | 2000 х 1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 248.1 х 157.86 х 8.2 мм |
| Стандарт захисту | Ні |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | 2 ГГц |












































































































