- Бренд:
- Код товару:MO-87976
- Доступно:В наявності
Компанія FOSSiBOT представила свій продукт захищений планшет DT1, створений для роботи в екстремальних умовах. Пристрій обладнаний захистом від екстремальних температур, ударів, падінь, а також має ступінь захисту від води та пилу.
Пристрій оснащений 8-ядерним процесором MediaTek MT8788, який виготовлений за технологічним процесом 12 нм.
FOSSiBOT DT1 пропонує користувачеві 10,4-дюймовий екран з роздільною здатністю 2K (2000 × 1200 пікселів), забезпечуючи чітке та барвисте зображення. Тонкі рамки навколо екрану забезпечують високе відношення площі екрана до фронтальної панелі, досягаючи 94%. Це сприяє покращеному візуальному сприйняттю під час перегляду фільмів, потокового контенту та ігор. FOSSiBOT DT1, як стверджує компанія, є першим захищеним планшетом на ринку із 2K-дисплеєм.
Планшет пропонує чотири вбудовані динаміки, що забезпечують високоякісне звучання. Це дозволяє користувачеві насолоджуватися кожною деталлю звуку під час прослуховування музики, перегляду фільмів або участі у телефонній конференції.
FOSSiBOT DT1 Rugged Tablet обладнаний 48-мегапіксельною камерою на задній панелі з подвійним світлодіодним спалахом, що забезпечує можливість створення якісних знімків. Крім того, на планшеті встановлено 16-мегапіксельну фронтальну камеру для зйомки селфі. Компанія стверджує, що DT1 став першим захищеним планшетом, оснащеним камерами з такою високою роздільною здатністю.
Акумулятор ємністю 11000 мАч забезпечить тривалу роботу пристрою. Зокрема, в режимі очікування планшет здатний працювати більше місяця. Потужність зарядного пристрою, що входить у комплект, дорівнює 18 Вт. Воно дозволяє зарядити планшет від нуля до 100% за 3:50 хв.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 11000 |
| Інші функції та особливості | Сканер відбитка пальця|Акселерометр|Швидка зарядка|Датчик освітленості|Гіроскоп |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вага | 792 |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Гарантія | 12 місяців від магазину |
| Графічний чіпсет планшетного ПК | Mali-G72 MP3 |
| Діагональ екрану | 10.4 |
| Довжина | 258.8 |
| Звук | стерео |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 48 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Колір | Помаранчевий |
| Максимальний розмір картки пам'яті | 1Tb |
| Матеріал корпуса | Метал|Пластик |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |Bluetooth |
| Модель процесора | MediaTek MT8788 |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Підключення до комп'ютера через USB | Так |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Підтримувані картки пам'яті | MicroSD |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Система A-GPS | Так |
| Стан | Нове |
| Стандарт захисту | IP69K, IP68, MIL-STD-810G |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) | 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Beidou | GPS | ГЛОНАСС |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Товщина | 14.6 |
| Частота процесора | 2000 |
| Ширина | 162.6 |























































































































