Бренд:
Код товару:
D-786553
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Пилосос для сухого прибирання з фільтрацією DryBox, яка використовує в роботі абсолютно новий принцип — фракційне розділення пилу. Для цього в драйбоксі є три окремі камери: одна велика для сміття і дві невеликі для дрібного пилу. Завдяки цьому гарантується безпечне та гігієнічне очищення фільтра. Відсік для великого сміття відчиняється зручною поворотною кнопкою. І вміст викидається без «пилового удару» — дрібний пил не повертається в атмосферу будинку. Дрібний пил, який завдає найбільшої шкоди легеням людини, міститься в окремих камерах, і їх можна не витрушувати, а просто промивати водою раз на кілька місяців. І взагалі всі деталі фільтра DryBOX можна мити, не втрачаючи гарантії на пилосос.
Удосконалена конструкція драйбокса не вимагає очищення або спеціального догляду після кожного прибирання. Контейнер спустошують у міру заповнення.
У пилососа завжди акуратний зовнішній вигляд, оскільки драйбокс із пилом міститься не зовні корпусу, а всередині — за красивою стильною кришкою. До того ж, драйбокс легко встановлюється і витягується з корпуса
Особливості:
-Сухе прибирання з унікальною фільтрацією DryBox без падіння потужності всмоктування
-Не потрібно очищення або спеціальний догляд після кожного прибирання
-Різні камери для сміття і дрібного пилу в DryBOX гарантують безпечне та гігієнічне очищення
-Сухе прибирання без мішка для збору пилу — немає зайвих витрат
-Ступінь фільтрації мікрочастинок — 99,99%, пилку — 100%
-Електронне регулювання потужності з наочною та зрозумілою індикацією
-НЕРА фільтр 13 класу, що миється
-Зроблено в Німеччині
| Характеристики | |
| Автозмотування шнура | Є |
| Для меблів | Є |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додатково | Паркування універсальне |
| Еко-двигун | Ні |
| живлення | Сеть |
| Змотування мережевого шнура | 1 |
| Колір | Синій |
| Комплектація | шланг |
| Місткість для миючого засобу | Ні |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) |
| Об'єм пилозбірника | 2.1 л |
| Обсяг пилозбірника | 2.1 л |
| Підлога/Килим | Є |
| Потужність | 1700 Вт |
| Потужність всмоктування | 380 Вт |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Радіус прибирання | 9 м |
| Регулювання потужності | 1 |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип | безмішковий |
| Тип вихідного фільтра | НEPA миючий |
| Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Тип пилососу | для сухого прибирання |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип трубки | телескопічна сталева |
| Труба всмоктування | Телескопічна |
| Турбощітка | відсутня |
| УФ-обработка | Ні |
| Фільтр тонкого очищення (HEPA) | 1 |
| Форм-фактор | Стандартний |
| Час заряджання | Ні |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | Ні |
| Щілинна | Є |





































































































