Бренд:
Код товару:
D-788076
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Thomas Bravo 20S Aquafilter - краще рішення для прибирання великих приміщень!
Основна система фільтрації
- Циклонна система водяної фільтрації Aquafilter ефективно утримує пил і алергени.
- Збільшений об'єм аквафільтра (2 л) дозволяє прибирати велику площу з комфортом.
- Повітря після прибирання свіже, жодного запаху пилу!
- Додатково встановлено довговічні фільтри: волокнистий і дрібнодисперсний, які можна мити.
Альтернативні системи фільтрації
При бажанні ви можете придбати і встановити:
- Одноразові мішки для оперативного прибирання та збирання грубого сміття.
- Фільтр-патрон тривалого користування для збирання сухого й вологого сміття у великих обсягах.
Сухе прибирання
- Глибока очистка килимових покриттів від сміття і пилу.
- Ретельне прибирання гладких підлогових покриттів.
- Чищення м'яких меблів, у т. ч. щілин між подушками.
Вологе прибирання
- Вологе чищення (миття) килимів і килимових покриттів.
- Вологе прибирання твердих підлогових покриттів.
- Глибоке миття (прання) оббивки м'яких меблів.
- Мінімальна залишкова вологість після прибирання.
Збирання рідини
Аварійне збирання води в приміщенні дозволить у короткий термін зібрати великий обсяг рідини й уникнути подальших витрат на відновлювальні ремонти приміщень та меблів.
| Характеристики | |
| Автозмотування шнура | відсутнє |
| Вага | 7.1 кг |
| Вертикальна парковка труби | 1 |
| Вологе прибирання | Миття гладких поверхонь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 47x38x38 см |
| Для меблів | Є |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додатково | Місце для зберігання насадок |
| Еко-двигун | Ні |
| живлення | Сеть |
| Збір рідини | 1 |
| Колір | синій |
| Місткість для миючого засобу | 3.6 л |
| Насадка для збирання рідини | 1 |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) |
| Насадки для вологого прибирання | Для підлогових покриттів |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Обсяг пилозбірника | 20 л |
| Підлога/Килим | Є |
| Потужність | 1600 Вт |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Радіус дії | 8.5 м |
| Радіус прибирання | 8.5 м |
| Регулювання потужності | 1 |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Сухе прибирання | Очищення м'яких меблів і одягу |
| Тип | миючий |
| Тип вихідного фільтра | аквафільтр |
| Тип пилозбірника | резервуар з водою (аквафільтр) |
| Тип пилососу | миючий |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип трубки | довга пряма |
| Труба всмоктування | Металева |
| Турбощітка | відсутня |
| УФ-обработка | Ні |
| Форм-фактор | Стандартний |
| Час заряджання | Ні |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | Ні |
| Щілинна | Є |













































































































