- Бренд:
- Код товару:E-4058075607439
- Доступно:Немає в наявностi
504 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Переваги товару: пряма заміна звичайних галогенних світильників потужністю 50 Вт; економія енергії до 90% у порівнянні зі звичайними вбудовуваними світильниками; одноточкова оптика; біле кільце з цинкового сплаву; змінна світлодіодна лампа; гарантія 3 роки.
| Характеристики | |
| Вага, кг | 0.21 |
| Додатково | номінальний струм: |
| живлення | 200-240В, АС 50/60Гц |
| клас захисту | II |
| Коефіцієнт передачі кольору | >80 |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | холодний білий (4000 K) |
| Кут випромінювання | 36 ° |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Монтажний розмір, мм | Ø75 |
| Потужність, Вт | 7 |
| Регулювання яскравості | 1 |
| Робоча температура | -20…+40 °C |
| Розміри, мм | Ø88.5 |
| Світлова віддача | 70 лм/Вт |
| Світловий потік, лм | 500 |
| Сертифікат | CE |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | світильник-спот |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Тип підключення | гвинтовий затискач |








































































































![Osram Фасадний світильник LED ENDURA STYLE[Midi Spot I] Osram Фасадний світильник LED ENDURA STYLE[Midi Spot I]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/407/5eaffd8ff2bb1-53-1500-400x400.jpg)
![Osram Фасадний світильник LED ENDURA STYLE[Midi Spot I] Osram Фасадний світильник LED ENDURA STYLE[Midi Spot I]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/522/5eaffd8f7dc5b-906786-middle-400x400.jpg)
![Osram Фасадний світильник LED ENDURA STYLE[Midi Spot I] Osram Фасадний світильник LED ENDURA STYLE[Midi Spot I]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/720/5eaffd8f0b4bc-906787-middle-400x400.jpg)
![Osram Фасадний світильник LED ENDURA STYLE[Midi Spot I] Osram Фасадний світильник LED ENDURA STYLE[Midi Spot I]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/013/5eaffd8c70300-906788-middle-400x400.jpg)














